Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cóż nie ma to jak zjedzenie Mc Syfa później wydanie z siebie Mc beknięcia i Mc Pierda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i na temat budowy MC w Chełmie wcale bym się nie cieszył z tego powodu bo na rynku przy PKSie znalazłem ostatnio budkę z takimi hod dogami że palce liza za 5 zł można najeść się do syta Lepsze niż MC za 20 zł na pewno sie nie najesz w MC Polecam wszystkim którzy w Chełmie są w delegaci lub przejazdem i zgłodnieją Sam osobiście jestem z Lublina i polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstanie jeszcze jedna syfiasta jadłodalnia szybkiej obsługi ! ale bolki bedom przyjeżdżać bo to bedzie modne dziewucha na siodełko śmigacza albo w stare BMW i na kanapke bedzie co miała opowiadać Bronka koleżankom wrażeń bez liku wszelkiej maści .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie cuchnęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko w Chelmie stanie McDonals od razu jade na kanapke z rybkom po angjelsku zwanom MacFisz . Oby osci nie bylo bo sie czlowiek krztusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla zainteresowanych DJ Mc Donaldzik od kuchni : http://www.przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,6546,0.html a teraz życzę już tylko smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie to większość was po kryjomu śmiga do Mcdonalda z całymi rodzinami wpieprzać te plastykowe bułki a na forum zgrywacie bohaterów. Zresztą mam kilku znajomych którzy rzekomo pracowali po bankach w Anglii a w rzeczywistości zasuwali na zmywakach. A zapewne podobnie rzec ma się z Mcdonaldem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u ans to pewne że będzie http://www.lubartowiak.com.pl/fakty/jest-konsensus/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Cenię bardzo Panią Fisz, jednak z całą pewnością ta knajpa naprawdę nie jest marzeniem mieszkańców Chełma!! Ja tam na pewno nie pójdę bo mam mnóstwo fajniejszych knajpek prowadzonych przez Chełmian, a poza tym nie nie trawię tego sztucznego, taniego chłamu - szkoda żołądka!
Orszaku przyboczny - przypiszcie ten sukces prezydentowej bo potrzebuje teraz takicybory tuż tuż.h punktów jak tlenu. W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Polsce przyjmuje sie to co najbardziej zachodnie i kiczowate? Hamburgery bez smaku, sandwich rybny zwany McFish tez do niczego, jedynie frytki maja w normie bo nie zawieraja duzo tluszczow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny "home...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was... Istnieje taka miejscowość jak Puławy... I jest słynna w całej Polsce! Radzę zajrzeć w google i sprawdzić dlaczego! A nie wypisywać takie głupoty i tak poza tym to żadna wieś! Ja jestem z Chełna i mam nadzieję, że osoba, która wypisuje takie rzeczy nie jest z tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha,normalnie jak dzieci,normalny człowiek nie kwestionuje kto skąd pochodzi,co ma do tego MC Donald's??? Ja i tak wole nsze budki z zapiekankami,hot-dogami itp na duzym ryneczku-nawet MCD przy nich kuca;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, choziaż dzisiaj nie piszcie haha i inne bzdury. Dajcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądziłem, że niektórzy z nas to hieny. Przykro mi o tym pisać, ale tak jesteście hienami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura XXI wieku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie w czymś się to miasto wyróżni, gratulacje. http://urzad-gminy.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli będzie to restauracja parterowa, to napewno będzie podobna do tej zamojskiej...w Zamościu McDonald's powstał według nowych standardów: "obszerny parterowy, nowa architektura, meble itd", więc myślę że w tej kwestii więcej nie wymyslą, tymbardziej że w inych miastach nowe knajpy tej sieci są wzasadzie identyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej też otwierają Maca. Już się pojawiły plakaty i przyjechali do nas szukać pracowników. Czyli z czasem może i w Puławach będzie Jak na takiej wiosce jak moja stawiają to czemu nie w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WAM SIĘ NIE PODOBA, ŻE W CHEŁMIE BĘDZIE MCDONALD'S TO ZNACZY, ŻE ZAZDROŚCICIE MIESZKAŃCOM CHEŁMA. KTO NIE CHCE NIECH TAM NIE KUPUJE A NIE TRZEBA OD RAZU KRYTYKOWAĆ .TO ZWYKŁA ZAZDROŚĆ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...